Dodano produkt do koszyka

One Of Us Is Lying

Książka

One Of Us Is Lying

McManus Karen M.

Wydawca: Penguin Books

Cena: 42.53 brutto

Koszty dostawy:
  • Poczta Polska 12.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
  • Kurier DPD 15.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 8.99 zł brutto
  • Poczta Polska - odbiór w punkcie 12.00 zł brutto
  • Orlen Paczka 5.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
Five students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars, this is the perfect high school thriller. Yale hopeful Bronwyn has never publicly broken a rule. Sports star Cooper only knows what he’s doing in the baseball diamond. Bad body Nate is one misstep away from a life of crime. Prom queen Addy is holding together the cracks in her perfect life. And outsider Simon, creator of the notorious gossip app at Bayview High, won’t ever talk about any of them again. He dies 24 hours before he could post their deepest secrets online. Investigators conclude it’s no accident. All of them are suspects. Everyone has secrets, right? What really matters is how far you’ll go to protect them.

Autor
McManus Karen M.
Język
angielski
Wydawnictwo
Penguin Books
ISBN
9780141375632
Rok wydania
2020
Liczba stron
360
Oprawa
Miękka
Format
12.5x19.5cm
Ciężar
0.26 kg
Typ publikacji
Książka
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Cena: 39.99 zł 27.49 zł
Do koszyka
Cena: 39.80 zł 33.31 zł
Do koszyka
Cena: 34.90 zł 31.81 zł
Do koszyka
Cena: 38.00 zł 28.17 zł
Do koszyka
Cena: 39.99 zł 33.47 zł
Do koszyka
Kontakt

Liberglob sp . z o.o.
Długa 1
31-147 Kraków
NIP: 6762430506

12-422-17-39 10-18
podglobusem@liberglob.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.